“POJĎME SI O ČTENÍ POVÍDAT”

Nevíte, jak neustále podporovat u svého dítěte chuť ke čtení?

Hledáte, jak ho písmenky zaujmout a nejlépe nadchnout pro čtení na celý život?

❓ Tráví Vaše dítě raději čas u obrazovek než s knihou v ruce a Vás to trápí, protože víte, že čtení by mnohonásobně víc rozvíjelo jeho potenciál?

❓ Snažíte se inspirovat své dítě společným čtením, ale stále cítíte, že je to spíše povinnost než zábava?

📚 A vzpomínáte si, jakou radost, napětí a vzrušení jste v dětství zažívali, když jste se dychtivě nořili mezi řádky v příběhu oblíbené knihy?

📚 Tak teď si představte, že byste tyto intenzivní zážitky sdíleli se svým dítětem… A to nejen při společném čtení, ale i při prozkoumávání všech koutů jeho světa fantazie prostřednictvím rozhovorů o knížkách a jejich hrdinech.

🧡 K tomu, abyste snadno dokázali z každého společného čtení udělat nezapomenutelný čas plný objevování, vzájemného naslouchání a respektu, Vám bezpečně pomůže praktický průvodce Pojďme si o čtení povídat.

🧡 Poslouží Vám jako klíč k přeměně čtení ze sólové či monotónní (a pro děti mnohdy nudné) činnosti na poutavé, sbližující dobrodružství s Vaším dítětem.

Díky průvodci Pojďme si o čtení povídat…

dokážete s lehkostí proměnit Vaše společné čtení v zábavu a velmi příjemný čas,

✅ hravě pomůžete Vašemu dítěti zamilovat si knihy na celý život,

✅ nenásilně naučíte své dítě mluvit o svých pocitech, vyjadřovat své myšlenky, ale naopak také naslouchat a respektovat názory druhých,

podnítíte přirozenou zvídavost o příběhy a zájem o nové informace,

✅ přirozeně vybídnete Vaše dítě ke kritickému myšlení,

posilníte nenahraditelnou citovou vazbu a důvěru mezi Vámi a Vaším dítětem,

✅ snadno povedete smysluplné rozhovory, které budou rozvíjet jazykové i sociální schopnosti Vašeho dítěte a v neposlední řadě i jeho empatii,

Vaše dítě sebude vždy cítit vyslyšené, což je nepostradatelné pro jeho sebeúctu a sebedůvěru…

Elektronický průvodce Pojďme si o čtení povídat ve formátu PDF obsahuje:

návod, jak na společné čtení, aby bylo pro Vás oba příjemné,

více než 530 otázek, které jsou přehledně tematicky členěny (mrkněte na obrázek s obsahem),

53 stran hodnotného obsahu, díky kterému Vám už nikdy nedojde inspirace při Vašem povídání nad knihou (ať už dobrodružnou, naučnou, poezií, komiksem atd.).

cena: 599Kč

nyní za zaváděcí cenu 299Kč

Hodil by se Vám průvodce Pojďme si o čtení povídat také tištěný?

Žádný problém! Kromě elektronického formátu, který Vám bude po zaplacení dostupný ihned, si můžete do objednávky přidat i tištěnou podobu průvodce (velikost A5). Tu nejvíce využijete při večerních rozhovorech v peřinách (+297Kč).

🧡 Průvodce Pojďme si o čtení povídat Vám pomůže proniknout do myšlenek a pocitů Vašeho dítěte. Vy mu dokážete, že Vám na jeho názoru skutečně záleží.

🧡 Tato příručka je Vaším bezpečným spojencem při vytváření neodolatelného a příjemného zážitku ze čtení, na který se vaše dítě bude těšit každý den.

🧡 Ihned po zakoupení budete mít přístup k průvodci, který je promyšleně vytvořený jako neocenitelný pomocník speciálně pro rodiče dětí od 7 let.

🧡 Umožněte svému dítěti, aby se ponořilo do světa knih, podpořte jeho intelektuální a emocionální vývoj, zatímco společně prožíváte nezapomenutelné chvíle.

🧡 Objednejte si praktického průvodce Pojďme si o čtení povídat ještě dnes a začněte si vychutnávat novou kapitolu v příběhu o vnímavém rodiči, nadšeném dítěti a knize.

LENKA SAMCOVÁ

Mamka dvou dětí, lektorka v oblasti čtenářské gramotnosti a knižní vazby, spisovatelka, ilustrátorka, učitelka...
autorka@radostzecteni.cz, 777 895 165