Hodnocení osobních knih, personalizovaných dárků a individuálních služeb

Velice mě těší, že se Vám mé osobní knihy tak líbí, čerpám energii do další práce z každé pozitivní reakce. Neuvěřitelně moc mě těší, když děti na autorských čteních projevují tak silné emoce a jsou z mého programu nadšené. A to je přesně důvod, proč to dělám… Napište mi, prosím, jakoukoli cestou (SMS, e-mail, Facebook…) i svou zkušenost s mými knihami nebo jinými dárky, bude to pro mě velikou odměnou.

Ráda bych se o Vaše hodnocení podělila i s ostatními návštěvníky webových stránek, před zasláním Vaší reakce na naše produkty si prosím přečtěte stránku se zásadami ochrany osobních údajů.

Děkuji Vám! Autorka Lenka

 

AUTORSKÉ ČTENÍ V NAŠÍ ŠKOLE

Jen tak někomu se nepoštěstí, aby se mohl setkávat se spisovatelem. Naši žáci tuto možnost měli. Dne 27. května 2019 k nám přijela představit svoji knihu paní Lenka Samcová. Kniha se jmenovala: Nový kamarád Natky… Při autorském čtení byli žáci přímo vtahováni do děje, vyjadřovali své názory, postoje a posuzovali chování hrdinů. Také navrhovali možná řešení situací. Autorské čtení se žákům líbilo a chtěli také svou knihu. Kdo ví, třeba bylo toto setkání právě pro některé motivací pustit se do psaní a ilustrování.

Po představení knihy si žáci vyzkoušeli knižní vazbu. Bylo velmi zajímavé sledovat, jak vzniká kniha. Každý si domů odnesl spoustu zážitků ze čtení a vlastnoručně vyrobenou knihu.

Mgr. Miloslava Sýkorová

HODNOCENÍ OSOBNÍCH KNIH

Martinův basketbalový sen

Osobní knihy Basketbalový sen dělají radost dětem i dospělým…

Farma Hampl

Moc hezky napsaná, Verunce udělala velikou radost.

Petra Maschtowská Kniha pro děti je moc krásně zpracovaná, nechybí krásné dětské ilustrace plné fantazie a zajímavý děj, který zaujme každé dítě. Knížky čteme každý den, ale tato je opravdu originálně provedena a je to i jedinečná památka pro každé dítě. Viktorovi se knížka moc líbí a rád si ji prohlíží. Děkujeme.🙂 (kniha Lesní dobrodružství, napsáno na FB 15. 7. 2019)

Doma máme obě knihy, Lesní dobrodružství i Nový kamarád, a 8letá dcera je z nich nadšená, přečetla si je již několikrát. Knížkami se pochlubila také ve třídě, kde měly velký úspěch. Tyto osobní knihy jsou krásně a kvalitně zpracované, se spoustou barevných obrázků  a poutavým příběhem.Určitě je to výborný prostředek k rozvoji dětského čtenářství. Dceři jsme též objednali zápisník s její fotografií na titulní straně, už si do něj pilně zapisuje prázdninové zážitky. Zuzana Chládková  (napsáno na e-mail 20. 7. 2019)

Paní Lucie Martínková o knize Lesní dobrodružství napsala: Jedním slovem bomba, fakt super děj, napínavý! Knížku čteme každý večer. 😍 Moooc děkujeme! (30. 8. 2019)

osobní kniha u své majitelky


Z knížky (Lesní dobrodružství) jsme naprosto nadšení. Starší syn chce každý den číst ze své “Kubíkovo” knížky, mladší syn má taky radost, protože se v knížce (hned na začátku) taky objevil :o)
Knížka je moc hezky udělaná, obrázky krásné, příběh skvěle vymyšlený (už známe všechny varianty nazpaměť).
Těšíme se na další pokračování!!! (Eva Shánělová, 9. září 2019 na FB)

Děkujeme velmi pěkně za knihu, i když nazývat Lesní dobrodružství “pouze” knihou je dost ošemetné. Není to obyčejná kniha, ale splněný sen rodičů i dětí. Když jsem přečetla úvod, kde zaznělo jméno mojí dcery a informace o ní, z jejích rozzářených očí jsem věděla, že je vyhráno. Každý večer se těšíme na čtení před spaním a vůbec nevadí, že knihu čteme znovu. Díky tomu, že na konci kapitoly se může Anička sama rozhodnout, jak bude příběh pokračovat, čteme stále něco trochu jiného. Pokud hledáte krásný dárek od srdce darovaný, je toto správná volba. Není to jen kniha se jménem, ale nádherný příběh plný informací o dítěti, a to kouzlo v jeho očích, když to čtěte, je k nezaplacení. Děkuji už za ten krásný nápad a ruční zpracování, je to kniha opravdu od srdce. (Nela Krausová z Kadaně, 15. 9. 2019 na FB)