HODNOCENÍ OSOBNÍCH KNIH, ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ A INDIVIDUÁLNÍCH SLUŽEB

Velice mě těší, že se Vám mé osobní knihy a jiné originální dárky tak líbí, čerpám energii do další práce z každé pozitivní reakce. Neuvěřitelně moc mě těší, když děti na autorských čteních projevují tak silné emoce a jsou z mého programu nadšené. A to je přesně důvod, proč to dělám… Napište mi, prosím, jakoukoli cestou (SMS, e-mail, Facebook…) i svou zkušenost s mými knihami nebo jinými dárky, bude to pro mě velikou odměnou. Veškeré Vaše recenze budou po Vašem výslovném schválení zveřejněny zde bez jakékoli cenzury.

Děkuji Vám! Autorka Lenka

 

“Tak tohle mi dnes udělalo ohromnou radost. Už delší dobu se dívám po basketbalových dětských knížkách v zahraničí pro moje svěřence z basketbalové přípravky. No a nakonec jsem zjistila, že i my v Česku máme jednu takovou k dispozici. Knížku jsem přečetla jedním dechem. Kombinuje reálný příběh se světem fantazie, který děti vtáhne do děje. Není zde nouze o motivační a poučné momenty, ale tatínek s maminkou (nebo děda s babičkou 😊) si určitě také rádi zavzpomínali na své sportovní začátky ♥️👍 Takže v čase, kdy bychom se v rámci svého zdraví měli držet dál od hal a tělocvičen je tohle strašně fajn cesta jak dětem zprostředkovat krásu basketbalu.

(Ilona Burgrová, vicemistryně světa v basketbalu žen, 21. 10. 2020 na FB)

 

 

 

“Krásný den, knížky jsou úplně úžasné, nádherné. Kluci jsou nadšení. Moc Vám děkuji za Vaše knihy, za Vaši práci.

(Klára Hozáková, 24. 4. 2020 na FB)

 

 

 

“Dobrý den, kniha přišla včera v pořádku. Martinovi udělala radost a co je hlavní, sám a dobrovolně se pustil do čtení 🙂 Za první den přečetl 40 stránek, což je úctyhodný výkon, čtení nesnáší! DĚKUJI!

(Veronika Kučírková Kroftová, 1. 4. 2020 na e-mail)

 

Video od Matěje a Štěpána (YouTube)

(Matěj a Štěpán z Nové Paky, 10. 3. 2020 na FB)

 

 

 

“Moc hezky napsaná, Verunce udělala velikou radost.

(Farma Hampl, 6. 2. 2020 na FB)

 

 

 

 

(Tomáš Kurfürst, 7. 4. 2020 na FB)

 

 

 

“Dobrý den, dnes knížka dorazila, je krásná, úžasná! Myslím, že to bude nej dárek pro Tomáše za měsíc k svátku. Skvělý nápad, už se nemůžu dočkat, až ji dostane. Veliké díky!

(Eliška Zmorayová, 6. 2. 2020 na e-mail)

“Dobrý den, moc děkuji, kniha dnes došla, je úžasná!!!!!

(Jitka Křížková, 5. 2. 2020 na e-mail)

“Děkujeme velmi pěkně za knihu, i když nazývat Lesní dobrodružství “pouze” knihou je dost ošemetné. Není to obyčejná kniha, ale splněný sen rodičů i dětí. Když jsem přečetla úvod, kde zaznělo jméno mojí dcery a informace o ní, z jejích rozzářených očí jsem věděla, že je vyhráno. Každý večer se těšíme na čtení před spaním a vůbec nevadí, že knihu čteme znovu. Díky tomu, že na konci kapitoly se může Anička sama rozhodnout, jak bude příběh pokračovat, čteme stále něco trochu jiného. Pokud hledáte krásný dárek od srdce darovaný, je toto správná volba. Není to jen kniha se jménem, ale nádherný příběh plný informací o dítěti, a to kouzlo v jeho očích, když to čtěte, je k nezaplacení. Děkuji už za ten krásný nápad a ruční zpracování, je to kniha opravdu od srdce.” 


(Nela Krausová z Kadaně, 15. 9. 2019 na FB)

 

 

 

“Jedním slovem bomba, fakt super děj, napínavý!
Knížku čteme každý večer. 😍 Moooc děkujeme!”


(Lucie Martínková z Oskořínku, 30. 8. 2019)

“Nejlepší osobní kniha, kterou jsem měla možnost vidět. Mnoho osobních informací zahrnutých v příběhu, fotka syna a pěkné kresby. Lesní dobrodružství je pěkný příběh s pohádkovými postavami, ideální pro menší dítko před spaním. Nový kamarád je skvělá volba první knihy pro děti, které již umí číst. Možnost rozhodnout se o ději je v obou knihách a je to přesně ten prvek, který děti nadchne 😉 Rozhodně doporučuji! Navíc je to ruční výroba a vše je děláno osobně autorkou, co víc si přát 🙂

(Jarmila Nováčková z Chomutova, 29. 9. 2019 na FB)

“Děkujeme za knihu, je úžasná! Ještě před samotným čtením mě nadchla informace o tom, že kniha je od začátku až do konce ruční práce jedné autorky. Ale naprosto okouzlená jsem byla, když jsme se před spaním s dcerou začetly. Z klasických deseti minut byla skoro půl hodina, protože jsme byly obě pořád zvědavé, jak bude příběh pokračovat. A nejlepší na tom bylo, že si to vlastně můžeme samy zvolit. Kniha je krásně barevná, příběh pohladí po duši a to, že ho celou dobu prolíná jméno mé dcery a informace o ní, to je prostě něco, co vám žádná jiná kniha nenabídne. Za mě absolutní bomba.”

(Denisa Hendrychová z Kadaně, 16. 9. 2019 na FB)

“Z knížky jsme naprosto nadšení. Starší syn chce každý den číst ze své “Kubíkovo” knížky, mladší syn má taky radost, protože se v knížce (hned na začátku) taky objevil :o) Knížka je moc hezky udělaná, obrázky krásné, příběh skvěle vymyšlený (už známe všechny varianty nazpaměť).
Těšíme se na další pokračování!!!”

(Eva Shánělová z Kadaně, 9. 9 2019 na FB)

“Doma máme obě knihy, Lesní dobrodružství i Nový kamarád, a 8letá dcera je z nich nadšená, přečetla si je již několikrát. Knížkami se pochlubila také ve třídě, kde měly velký úspěch. Tyto osobní knihy jsou krásně a kvalitně zpracované, se spoustou barevných obrázků  a poutavým příběhem. Určitě je to výborný prostředek k rozvoji dětského čtenářství. Dceři jsme též objednali zápisník s její fotografií na titulní straně, je krásný, Anička je nadšená, už si do něj pilně zapisuje prázdninové zážitky. “

(Zuzana Chládková z Klášterce nad Ohří, 20. 7. 2019 na e-mail)

“Kniha pro děti je moc krásně zpracovaná, nechybí krásné dětské ilustrace plné fantazie a zajímavý děj, který zaujme každé dítě. Knížky čteme každý den, ale tato je opravdu originálně provedena a je to i jedinečná památka pro každé dítě. Viktorovi se knížka moc líbí a rád si ji prohlíží. Děkujeme.🙂”

(Petra Maschtowská z Neratovic, 15. 7. 2019 na FB)

“Nejlepší osobní kniha, kterou jsem měla možnost vidět. Mnoho osobních informací zahrnutých v příběhu, fotka syna a pěkné kresby. Lesní dobrodružství je pěkný příběh s pohádkovými postavami, ideální pro menší dítko před spaním. Nový kamarád je skvělá volba první knihy pro děti, které již umí číst. Možnost rozhodnout se o ději je v obou knihách a je to přesně ten prvek, který děti nadchne  Rozhodně doporučuji! Navíc je to ruční výroba a vše je děláno osobně autorkou, co víc si přát “

(Jarmila Nováčková z Chomutova, 29. 9. 2019 na FB)

“Doma máme obě knihy, Lesní dobrodružství i Nový kamarád, a 8letá dcera je z nich nadšená, přečetla si je již několikrát. Knížkami se pochlubila také ve třídě, kde měly velký úspěch. Tyto osobní knihy jsou krásně a kvalitně zpracované, se spoustou barevných obrázků  a poutavým příběhem. Určitě je to výborný prostředek k rozvoji dětského čtenářství. Dceři jsme též objednali zápisník s její fotografií na titulní straně, už si do něj pilně zapisuje prázdninové zážitky.”

(Zuzana Chládková z Klášterce nad Ohří, 20. 7. 2019 na e-mail)

 

 

 

“Památníček vypadá opravdu luxusně, děkuji!”

(Michaela Wagnerová, 21. 10. 2020 na WhatsApp)

“Dceři jsme objednali zápisník s její fotografií na titulní straně, je krásný, Anička je nadšená, už si do něj pilně zapisuje prázdninové zážitky. Objednali jsme na základě již pozitivní zkušenosti, protože vtipný zápisník pro manželova kolegu do práce slavil obrovský úspěch, všichni se mohli potrhat smíchy.”

(Zuzana Chládková z Klášterce nad Ohří, 20. 7. 2019 na e-mail)

AUTORSKÉ ČTENÍ V NAŠÍ ŠKOLE

Jen tak někomu se nepoštěstí, aby se mohl setkávat se spisovatelem. Naši žáci tuto možnost měli. Dne 27. května 2019 k nám přijela představit svoji knihu paní Lenka Samcová. Kniha se jmenovala: Nový kamarád Natky… Při autorském čtení byli žáci přímo vtahováni do děje, vyjadřovali své názory, postoje a posuzovali chování hrdinů. Také navrhovali možná řešení situací. Autorské čtení se žákům líbilo a chtěli také svou knihu. Kdo ví, třeba bylo toto setkání právě pro některé motivací pustit se do psaní a ilustrování.

Po představení knihy si žáci vyzkoušeli knižní vazbu. Bylo velmi zajímavé sledovat, jak vzniká kniha. Každý si domů odnesl spoustu zážitků ze čtení a vlastnoručně vyrobenou knihu.

Mgr. Miloslava Sýkorová (ředitelka školy)

Tímto bych chtěl z celého srdce poděkovat spoluautorce Lence, bývalé svěřenkyni a dnes kamarádce, za její obrovskou vůli a pozitivní energii, se kterou se od začátku až do konce vrhala do psaní, ilustrování a vydání této knihy, čímž strávila ohromné množství času, a mnohdy musela hodně improvizovat v roli maminky na rodičovské dovolené.

Mgr. Pavel Budínský (trenér basketbalu)