Vítejte na Radost ze čtení

Přeji hezký den a vítám Vás na webových stránkách nabídky osobních knih, dalších dárků a osobních předmětů. Web bude ještě upravován (obzvláště v oblasti fotografií) a dále připravuji nové produkty. Také si zde můžete přečíst nějaké zajímavé články, kterých bude v budoucnu přibývat, a vybrat produkty z mé nabídky. Těším se na vzájemnou spolupráci!

Lenka

BASKETBALOVÝ SEN PUTUJE NA SLOVENSKO!

Basketbalový sen zaujal milovníky tohoto sportu i na Slovensku, proto byla knížka přeložena také
do slovenštiny a nyní už je na našem webu k dostání v osobní i univerzální podobě!

Basketbalový sen - SK

 

 

NOVĚ V NABÍDCE UNIKÁTNÍ KNÍŽKA!

Basketbalový sen

Tato publikace, v níž se můžete stát Vy nebo kdokoli jiný jejím hlavním hrdinou, nabádá čtenáře k zamyšlení se nad vlastními životními cíli a zároveň ho motivuje k vhodnému naplnění volného času sportem a četbou.
Knize velice prospělo spoluautorství spisovatelky a ilustrátorky Lenky Samcové a špičkového basketbalového trenéra Pavla Budínského.

osobní basketbalové knihy

AUTORSKÉ ČTENÍ V CHYŠÍCH

27. 5. 2019

Naprosto nepopsatelný zážitek! Přesto alespoň naznačím…

Jedno květnové slunečné dopoledne jsem zavítala na Základní školu v Chyších a představila jsem zde žákům ve věku první až páté třídy svou knihu Nový kamarád. Jednadvacetičlenná skupinka dětí byla nesmírně zaskočena tím, že knížka vypráví o jednom z nich. Žáci se moc divili té obrovské “náhodě” a já si to opravdu s úsměvem na tváři vychutnávala. Zaujatí posluchači seděli s pusinkami dokořán, já četla příběh a několikrát jim dala možnost, aby zvolili, jak má vyprávění pokračovat. Rozhodování o směru děje děti moc bavilo. Reakce po skončení autorského čtení byly pro mě až neočekávané, děti s rozzářenýma očičkama nadšeně tleskaly a jeden přes druhého mi sdělovaly své dojmy, to mi bylo neocenitelnou odměnou! 

Ve škole jsem ještě zůstala a mé učitelské srdce plesalo, když děti nadále skvěle spolupracovaly a my všichni si společně zkusili vyrobit malé zápisníčky. Každé dítko mělo svůj notýsek v pevné vazbě a tvrdilo, že prožilo skvělé dopoledne.

Této zkušenosti si neskutečně vážím a mé srdce znovu zaplesalo, když jsem se pak dozvěděla, jak představitelka hlavní postavy téměř dojetím plakala, když jí byla kniha předávána…

autorka Lenka

 

Přejete-li si být informován/a o novinkách a nabídkách od Radost ze čtení, vyplňte prosím následující formulář:

Přečetl/a jsem si zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.